Yolcu Gemisi

tarafından
108
Yolcu Gemisi

Yolcu Gemisi Hakkında Bilgiler

Gözlerinizi birkaç saniyeliğine kapatın… Yüzer bir lüks otelde hatta küçük bir şehir içinde, dünyanın en güzel denizlerine, en güzel kentlerine yolculuk ettiğinizi hayal edin. İşte cruising, en kısa bu şekilde özetlenebilir. Cruise yolculuğuna katılanlar, tatillerine koca bir dünyayı sığdırır, unutulmaz anlar yaşarlar. Bavul açma kapama olmadan her gün başka bir limanda, yeni bir kentte uyanırlar. Üstelik büyüleyici bir atmosferde her türlü konfor ve eğlence içinde dinlenerek yol alarak, eşsiz manzaraların tadını çıkartırlar.

Nerelere yolculuk edilebilir ?
Karayipler ve Güney Amerika’nın güzelliklerini sunan geziler… Fransa ve Ispanya’nın sıcakkanlı kentlerine götüren Akdeniz esintileri… Kopenhag ve St.Petersburg’a uzanan Iskandinav gizemi… göz alıcı fiyordları… Vietnam ve Bombay’ın büyüsünü yaşatan Uzak Doğu rüyası… Buzulların arasındaki Alaska ve Antartika macerası ya da daha kısa bir rota tercih edenler için Istanbul çıkışlı Ege Adaları ve daha birçok alternatif keşfedilmek için sizi bekliyor.

Hem konforlu hem güvenli…
Gemilerde yolculuğunuz boyunca güvenliğiniz için her türlü donanım mevcuttur. En son teknolojiye sahip günümüz gemileri ” Cruise Lines İnternational Association ” tarafından belirlenen uluslararası standartlarda inşa edilmiştir. Bu kurallar çerçevesinde, periyodik olarak tüm gemilere bakım yapılmaktadır. Ayrıca tüm gemiler, son teknolojiye sahip yön bulma teçhizatıyla donanmıştır ve A.B.D’de bulunan, dünyanın en büyük Hava Durumu Bilgisayar Sistemi’ne bağlıdır. Böylece kötü hava şartlarında, gemiler o bölgeye girmeyecek şekilde başka bir rota üzerinden giderler. Bütün modern gemiler, hidrolik stabilizör adı verilen ve geminin dalgalardan sallanmasını minimuma indiren bir sisteme sahiptir.

Sizde yolcu ( Cruise ) gemilerinde çalışmak istiyorsanız The Captain leader şirketimize ulaşarak denizcilikle ilgili bilgi alabilirsiniz